"Karty pomáhaju určit' životnu cestu, hl'adaju pričiny neuspechu"

Neuvěřitelné já vím 2....

Příběhy z mojí připravované knihy Neuvěřitelné já vím 2:

 

Příběh, o který se s Vámi teď podělím, zní opravdu neuvěřitelně a asi ani žádný scénárista nekonečných seriálů by to nevymyslel, ale opravdu se to stalo a má věštba se splnila do posledního slova….

Číst dál...

Životní lekce


Dobrý den milí čtenáři,

Jako kartářka mám přehled o tom, která témata nejvíc zajímají klienty, nejvíc jako každého zajímá láska, jestli je to ten pravý partner, peníze a životní otázky…každý klient je individuální. Připravila jsem pro Vás lekce těch nejžádanějších témat.

Číst dál...

Nová služba

Drazí přátele!

V náš příliš  racionální věk hodně lidí chtěli bych víc vědet o sobě, o svém duchovním vývoji, o životě... Chtěli bych vědet o tých podmínkách, na kterých záleží zdraví, štěstí a ůspěch v prácí, o lásce. Ale Vy si můžete udělat svůj život plnohodnotným a šťastným, když se vyhněte chybám, nástrahům nepřátelů, závisti známych a kolegů. A v tom Vám pomůžu ja a moje magické karty.

Nemusite jet za mnou do Prahy nebo do Trenčína. Stačí se objednat na číslo 776 847 089 a budeme komunikovat cez skype

Přejí všem hodně štěstí, radost a zdraví v novém 2013 roce

Kartářka IŽDINSKÁ

Věštba ohněm

Moje babička byla velice moudrá žena, hodně viděla a věděla, četla knihy do posledního dne života. Od ní znám hodně způsobů věštění, existují momenty v životě, kdy člověk hledá správnou odpověď na důležité otázky. Dá se odpovídat za pomoci ohně, svíčky, zápalek atd. (pokud u sebe nemáte karty…)

Číst dál...

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...