"Karty pomáhaju určit' životnu cestu, hl'adaju pričiny neuspechu"

Holky, bacha ...

Milé slečny a dámy, Není tajemstvím, že jsme dost často zklamány v lásce a citech vinou toho druhého, který nám pokazil nebo zničil život… Není to tak! Na vině jsme si samy. Je to na nás jestli se k nám hodí náš partner, potencionální ženich nebo nehodí. Dovolím si dát Vám několik rad, jak poznat kdo je vedle Vás. (Já mám speciální karty na vztahy, ale ne každá může přijet na můj výklad.)

 

  1. Psychologická rada - cítíte, že Váš partner Vás miluje nebo tu jde jen o sex? Projevuje Vám pozornost? Zavolá Vám prostě jen tak, zeptat se, jestli jste v pořádku, co děláte, že on je teď zaneprázdněný, ale chce aspoň slyšet Váš hlas… Nemusí kupovat květiny na každé rande, ale malou hračku nebo čokoládu by Vám měl dát, jako by chtěl potěšit dítě. Jestli Vám Váš partner stále něco vyčítá, snaží se Vás ponížit, ublížit, a pak se omlouvá, že on to tak nemyslel, ale Vy už pláčete, je to obyčejný energetický UPÍR (VAMPÍR). Po svatbě se to zhorší ještě víc a bude týrat Vás i Vaše děti. Takový člověk nemá v sobě vlastní energii a musí ji čerpat od jiných lidí. Mimochodem, kosmický zdroj energií mají většinou ženy, protože nosí v sobě dítě – jeho dušička přišla z vesmíru a udržuje s ním kontakt do 7 let. Pak dítě začíná zapomínat a duše si zvyká na materiální svět.
  2. Rada ezoterická – začneme s chiromantií. Jestli čára hlavy dělá na konci „vidličku“ znamená to, že jeden konec jde nahoru, k pahorku Merkuru a druhý jde dolů, na pahorek Luny – dejte pozor! Před Vámi stojí člověk, který rád lže! Nemůžete mu věřit ani v práci ani v partnerství. A jestliže k tomu ještě má mřížku pod malíčkem (pahorek Merkuru) – může to znamenat zloděje. Jestliže má mřížku na pahorku Venuše (pod palcem) – to znamená hrubost, špinavý sex, častou změnu partnerských vztahů. Chcete takového partnera?! Každý člověk má ve svém domě (bytě) tajemné síly, které jsou našimi ochránci. My je nemůžeme vidět, ale cítit jejich přítomnost můžeme. Pozorujte vašeho milého, když k Vám přijde poprvé na návštěvu. Jestliže něco rozbije, zlomí, Vám vypadávají z ruky věci, vylije se čaj nebo víno – POZOR! To není náhoda, to Vám duch domu (bytu) dává najevo, že ten člověk se nehodí do Vašeho domu (bytu). Jste-li ateista a nevěříte podobným věcem – je to vaše věc, ale pak se ještě podívejte jak reagují na Vašeho hosta Vaše zvířata, máte-li je. Naši miláčkové nás zbožňují a chrání nás. Když se pes nebo kočka nechtějí uklidnit, nechtějí, aby je Váš host hladil – znamená to, že intuitivně cítí – že ten člověk je schopný Vám ublížit, že na sobě nosí masku…

Následující měsíc si přečtete článek Jak se lze chránit před uřknutím a jak mohou být užitečné rituály na přivolávání lásky. Nebojte se, není to žádná černá magie – je to ochrana a pomoc pro lidi, kteří jsou slušní, důvěřiví a bezbranní. Přeji Vám všem zdraví, lásku a Boží požehnání. Naděžda Iždinská.


Rituál je nejlepší provádět při dorůstající Luně. Čím více Luna dorůstá, tím vyzařuje silnější energie k přitažení našich snů do reálného života. Pár dnů před úplňkem zapalte 2 svíce stříbrné a zlaté barvy, meditujte u nich a vizuálně si představujte splnění vašeho snu. K dosažení vašeho finančního úspěchu potřebujete zlatou a stříbrnou barvu, k lásce růžovou a červenou, ke zdraví zelenou a žlutou a při psychickém napětí fialovou a modrou. 

Za úplňku můžete vykonat rituál:

  • vypněte elektrické osvětlení, TV, mobilní telefon
  • na stůl položte bílý kulatý ubrus nebo si kruh o průměru 0,5 m vystřihněte z bílého papíru
  • do středu postavte svíce a kolem nich uložte po kruhu symboly toho, co chcete mít
  • vyslovte své přání nahlas nebo si ho napište na papír modré nebo fialové barvy zlatou tužkou  
  • dívejte se do ohňů svící a vdechujte zlaté a stříbrné světlo, představujte si, že jste obklopeni těmito nádhernými světly.
  • vydechujte ze sebe tmavou energii, představujte si, že tato energie se spaluje v ohni svící
  • když budete cítit, že jste úplně nabyti zlatou nebo stříbrnou energií sfoukněte svíce a odfoukněte do vesmíru bublinu s vaší energií
  • poděkujte Vyšším Silám za pomoc a čekejte v klidu na splnění vašich snů

Upozornění: nemusí se to stát okamžitě. Tam nahoře vědí lépe, co potřebujeme a kdy to pro nás bude nejvhodnější…

Důvěřujte Vyšším Silám!

Přeji Vám hodně štěstí.

Naděžda

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...