"Karty pomáhaju určit' životnu cestu, hl'adaju pričiny neuspechu"

Věštba ohněm

Moje babička byla velice moudrá žena, hodně viděla a věděla, četla knihy do posledního dne života. Od ní znám hodně způsobů věštění, existují momenty v životě, kdy člověk hledá správnou odpověď na důležité otázky. Dá se odpovídat za pomoci ohně, svíčky, zápalek atd. (pokud u sebe nemáte karty…)

Plamen ohně dává odpověď o všem, co vás zajímá. Hlavní je být při věštění v klidu a soustředěný. Věštění z břízy – špalky břízy (7-8) nastavit ve tvaru pyramidy. Dovnitř naskládat březové suché větvičky a zapálit. Tento rituál je nejlepší dělat večer, aby bylo možné vidět barvy ohně. Pokud zapalujete oheň, opakujte větu: ,,Hoří-hoří jasně, proto mi nezhasne.“

  1. Silné, intenzivní plamínky spolu s veselým třeskotem naznačují, že tato perioda Vašeho života bude úspěšná, váš partner vás miluje a budete šťastný a spokojený.
  2. Intenzivně červená barva ukazuje, že společný život bude bouřlivý a plný milostných hádek, smíření a nedorozumění.
  3. Slabý, nerovný, špatně hořící oheň naznačuje nudu, málo zajímavý život, na špatný výběr partnera nebo vás společná cesta životem nemusí bavit...
  4. Možná ještě není pozdě na změnu cesty, třeba to není ten správný partner?
  5. Žlutooranžový oheň ukazuje, že vy i váš partner máte v sobě stejnou sluneční energii a život vám dá štěstí!

Jestli nemáte jistotu při řešení nějakých problémů, zapalte oheň z osiky. Musíte být potichu a soustředění (žádný hluk ani rámus). Špalíky z osiky stejné velikosti (8-12) složit do čtverce (nebo studny) a výška 2-3 špalky. Do středu dejte několik tenkých suchých osikových větviček. Když zapálíte oheň, opakujte ,,Hoří-hoří jasně, proto mi nezhasne.“ Přesně zformulujte otázku a třikrát ji nahlas vyslovte. Pozorujte, jak se mění nebo barví oheň… Jestli zůstal hořet silně a pěkně, to znamená, že všechno bude dobré a nové změny vás dovedou k lepšímu životu. Ale pozor – jestli oheň nechce hořet, valí dým a kouř, tak si musíte dobře rozmyslet, co chcete změnit, nebo s čím začít. Možná, že oheň vás chce upozornit, abyste počkali. Možná, že ta změna, co chcete udělat, pro vás není nutná nebo je dokonce nebezpečná… A jestli oheň vůbec nechce hořet, tak upusťte od svých plánů… nic dobrého to nevěští. Teď, když oheň hoří, pozorujte plamen. Pokud hoří rovně a snaží se šplhat do výšky – to znamená, že tento rok budete mít klidný a pokojný život. A v naší době být stabilní není špatný znak osudu. Ale pozor, jestli plamen začíná jakoby hasnout, neosvětluje prostor kolem něj, nemá rovnováhu a skáče do různých směrů, tak to ukazuje, že budete mít nepříjemné překvapení, překážky, nerovnováhu. Ještě jedna varianta věštění – když jsou plamínky nerovné, velký jazyk ohně ve středu a ostatní jakoby se odtrhávaly do různých směrů, tak to ukazuje na velké změny ve vašem životě. Z počátku všechno půjde podle vašich plánů, ale pak se stane něco, co úplně změní Vaše představy o sobě i o světě kolem vás. 

Přeji všem hodně úspěchů a zdraví. Příští měsíc vám napíšu, jak můžete věštit se svíčkou, s vodou, se zápalkami… 

Buďte šťastni! 

NADĚŽDA IŽDINSKÁ

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...